Baza szkoleniowa SSM w Czudcu filia w Przemyślu

Odsłony: 813

Przemyśl to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. To miasto o ponad tysiącletniej tradycji, z wyjątkowo usytuowanym Rynkiem Starego Miasta. Przemyśl położony jest  na siedmiu wzgórzach, nad rzeką San. W mieście od wieków współistnieją różne kultury, narodowości i wyznania, co buduje szczególną atmosferę tego miasta, sąsiedztwo gór i lasów, tj. Bieszczady, Karpaty Wschodnie, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i wyjazdów rekreacyjnych, a obecność licznych obiektów sakralnych, muzealnych i militarnych (pierścienie umocnień Twierdzy Przemyśl, jednej z największych fortyfikacji w Europie), daje możliwość obcowania z historią.

Baza Dydaktyczna „BELFEREK” Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu, położona jest blisko Rynku Starego Miasta (ok. 350 m). Infrastruktura i lokalizacja stwarzają doskonałe warunki do organizowania szkoleń, kursów oraz konferencji, a dzięki zapleczu gastronomicznemu i noclegowemu, nawet kilkudniowych.

Oferujemy wynajem sal konferencyjnych (do 100 osób), sal szkoleniowych (od 15 do 30 osób) oraz sali komputerowej (15 stanowisk).  Wszystkie pomieszczenia dydaktyczne (duże, przestronne) spełniają wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy: klimatyzowane, z dobrym oświetleniem dziennym i sztucznym; wyposażone w sprzęt multimedialny z dostępem do bezprzewodowej Internetu.

Drukuj